Zgrupowanie letnie 2018 !

by Tomasz Cygański

Informacja od trenera Marcina Horbacza

 

Witam serdecznie,
W tym roku po raz pierwszy byliśmy na zgrupowaniu sportowym w Miśliborzu. W mojej ocenie i nie tylko, był to jeden z lepszych obozów na jakich byłem.
W związku z tym już teraz informuję, że będziemy organizować takie zgrupowanie za roku (wakacje 2018). Termin to 22-31.08, a to dlatego że w tym okresie mamy obiecane,  że otworzą nam pływalnie do naszej dyspozycji. Dodatkowo byłem na rozmowach w domu wczasów dziecięcych gdzie jest lepsza baza noclegowa jedzenie, na równie dobrym poziomie co teraz. Dodatkowo na każdym pietrze są świetlice do dyspozycji dla dzieciaków i o wiele więcej węzłów sanitarnych.
Bardzo proszę już teraz planować ewentualne wyjazdy waszych pociech na zgrupowanie za rok. Cena za zgrupowanie będzie porównywalna z rokiem bieżącym. Jedyną zmianą jest wpisowe dla tych co się zdecydują na wyjazd, w wysokości 300,00 zł ( co w razie rezygnacji nie ulega zwrotowi). Ja już teraz rezerwuję miejsca w tym terminie. Nie wiem jeszcze do kiedy trzeba będzie wpłacać wpisowe. Tego dowiem się od Pani Dyrektor ośrodka w Miśliborzu.
Kto jest już pewien, bądź ma jakieś pytania to proszę o maile na adres marcin.horbacz1974@gmail.com
Pozdrawiam Marcin Horbacz