Udany weekend biegowy dla zawodników ZKS Drzonków

by Tomasz Cygański

W dniu 09.06 na terenie szkoły w Drzonkowie odbył się bieg pt: III bieg po zdrowie ze szkołą w Drzonkowie. W zawodach na dystansie 7km wzięli udział młodzi zdolni zawodnicy z grupy A reprezentujących nasz klub ZKS Drzonków. Na linii startu stanęło kilkadziesiąt osób, którzy nie zważając na trudne warunki pogodowe, z uśmiechem na twarzy za chwilę mieli ruszyć na jedną z dwóch pętli. Organizatorzy prowadzili klasyfikację indywidualną wśród kobiet i mężczyzn bez podziału na kategorie wiekowe. Najlepiej z naszych zawodników zaprezentował się Dragan Szczur (rocznik 2006) który zajął 11miejsca a zaraz za nim linię mety przekroczyła siostra Nela Szczur (rocznik 2004) co dało jej 12 miejsce w klasyfikacji open a 1 miejsce wśród kobiet. Do tej dwójki, która razem wpadła na metę dołączył też Paweł Miluch (rocznik 2004) który zajął 13 miejsce. Pozostali nasi zawodnicy plasowali się na następujących miejscach:

Kajetan Gontowiuk (rocznik 2005) miejsce 15 w klasyfikacji open

Matylda Horbacz (rocznik 2006)miejsce 27 w klasyfikacji open i 7 miejsce w klasyfikacji kobiet

Aleksandra Kasperczak (rocznik 2006)miejsce 29 w klasyfikacji open i 8 miejsce w klasyfikacji kobiet

Wszystkim startującym gratulujemy świetnych wyników i zdobytych miejsc a trenerowi Marcinowi Horbaczowi dobrego przygotowania podopiecznych.