Składki członkowskie sekcji Pięciobój Nowoczesny !

by Tomasz Cygański

Informuję Państwa, że na dzień 08.10.2020 aż 51 osób z grup A, B i C nie ma na bieżąco opłaconych składek członkowskich klubu. Jest to aż ¾ osób zapisanych do sekcji. Część z Państwa opisuje w przelewach, że opłata dotyczy bieżącego miesiąca, a kwota zostaje zaksięgowana na poczet zaległości z poprzednich miesięcy.

Przypominam, że w zeszłym roku szkolnym w grupach A i B tylko kwiecień był miesiącem w którym klub obniżył składkę członkowską do 50 %. Miesiące maj i czerwiec były już opłacane normalnie. W tych grupach miesiące wakacyjne ( lipiec i sierpień) były obniżone znowu do 50 %.

Jeżeli chodzi o ówczesną grupę D, to w tym przypadku klub obniżył składkę w kwietniu, maju i czerwcu do 50 %. Miesiące wakacyjne były nie odpłatne.

W trakcie pandemii na stronie klubu pokazała się informacja o tym, że można bezpośrednio zgłosić się do klubu i poprosić o tymczasowe zawieszenie składki członkowskiej  z powodu utraty  pracy przez COVID 19. Z takiego rozwiązania skorzystała tylko jedna osoba.

Reasumując – proszę dzwonić na numer 603868477 w celu dowiedzenia się czy macie Państwo zaległości składkowe względem waszych dzieci.

Przypominam, że w regulaminie naszej sekcji jest informacja na temat wysokości opłat członkowskich klubu:

1.           Grupa OSSM, A i B – 130,00 zł na osobę za miesiąc.

2.           Grupa C – 100,00 zł na osobę za miesiąc.

3.           Opłaty należy uiścić do 10-go każdego miesiąca z góry.

15.10.2020 – zamieszczę listę wszystkich zawodniczek i zawodników po weryfikacji opłat członkowskich klubu.

Tomasz Cygański