Zajęcia dla grupy C – od 17.01.2021 – Pięciobój Nowoczesny

by Tomasz Cygański

Informacja dla rodziców dzieci z grupy C

Wiemy ,że obostrzenia zostały przedłużone na kolejne dwa tygodnie. W związku z powyższym podjąłem decyzję o nadaniu  licencji Polskiego Związku Pięcioboju Nowoczesnego naszym najmłodszym zawodniczkom i zawodnikom. W poniedziałek powinna ukazać się ustawa w której będą informacje na temat tego czy zawodniczki i zawodnicy z licencjami będą mogli odbywać zajęcia na pływalniach, czy też nie.  Chodzi o to, że na dotychczasowych zasadach z pływalni mogą korzystać tylko osoby które są w kadrach narodowych Polskich Związków Sportowych. Być może ten przepis zostanie zmieniony przez możliwość powrotu do szkół dzieci klas 1-3.

Reasumując- nadajemy licencje naszym najmłodszym. W tym celu na grupie ZKS grupa C proszę napisać imię, nazwisko oraz pełną datę urodzenia dziecka. Na konto klubu ( to samo na które wpłacacie Państwo opłatę za składki klubowe) proszę przesłać jednorazowo 40,00 zł z dopiskiem licencja 2021.

Jeżeli nie będziemy mogli wejść na pływalnię zgodnie z planem grupy C ( wtorki i czwartki od 16.00 do 17.00 ), to będziemy przeprowadzali treningi zastępcze na sali szermierczej, na której dzieci będą uczyły się elementów szermierki. Dodatkowo na tych zajęciach przeprowadzimy testy sprawności fizycznej związane z przygotowaniem ogólnorozwojowym. Na takie zajęcia dzieci przychodzą w sprzęcie takim samym jak na wychowanie fizyczne. Nadmieniam, że do przeprowadzenia takich zajęć również potrzebna jest licencja Polskiego Związku Pięcioboju Nowoczesnego.  W razie pytań proszę dzwonić na numer telefonu 603868477.

Tomasz Cygański