Memoriał Zbigniewa Majewskiego w Pięcioboju Nowoczesnym 2016

W Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze-Drzonkowie zakończył się Memoriał Zbigniewa Majewskiego w pięcioboju nowoczesnym. Na starcie stanęło 73 zawodników i zawodniczek z Polski, Czech i Niemiec. Wśród kobiet najlepszą okazała się Rebecca Langrher z Niemiec, druga była jej koleżanka reprezentacyjna Pia Bukow, a trzecia Czeszka Aranka Chalupnikova. Najlepszą z Polek była Marta Kobecka z UKS Kapry Armexim Pruszków, która zajęła miejsce czwarte. W kategorii panów zwyciężył Jarosław Świderski z klubu UKS G-8 Bielany Warszawa, drugie miejsce zajął Niemiec Marvin Dogue, a trzecie Remigiusz Golis z UKS Żoliborz Warszawa. Były to ostatnie zawody pięcioboju nowoczesnego w sezonie 2016. Dekoracji dokonała Pani Monika Majewska i Pan Dariusz Majewski.