Listy startowe

Marcin Pakulski
Listy startowe

Publikujemy obowiązujące w dniu jutrzejszym listy startowe.

  Konkurs nr 1 – LL
1 Katja Gontowiuk ZKJ Przylep Quintessence
2 Magdalena Czajkowska ZKS Drzonków Carla
3 Katja Gontowiuk ZKJ Przylep Quintessence
4 Klaudia Dąbrowna bpk Eliot
5 Małgorzata Mikołajczyk ZKJ Przylep Nurmi
6 Klaudia Dąbrowna bpk Eliot
7 Maja Milczarkiewicz ZKS Drzonków Posejdon
8 Laura Uziębło ZKS Drzonków Brawur
9 Jakub Ryczkowski ZKS Drzonków Serwantes W
10 Izabela Czajkowska ZKS Drzonków Carla

 

  Konkurs nr 2 – L
1 Katarzyna Sebastian SKJ Tradycja Hineada
2 Włodzimierz Bortlisz KS Centaurus Latissimus
3 Katarzyna Sebastian SKJ Tradycja Hineada
4 Włodzimierz Bortlisz KS Centaurus Latissimus
5 Emilia Hosa ZKS Drzonków Wulkan
6 Małgorzata Mikołajczyk ZKJ Przylep Nurmi
7 Emilia Hosa ZKS Drzonków Wulkan
8 Maja Milczarkiewicz ZKS Drzonków Posejdon
9 Laura Uziębło ZKS Drzonków Brawur
10 Jakub Ryczkowski ZKS Drzonków Serwantes W
11 Zuzanna Machowicz ZKJ Przylep Bols
12 Hanna Romankiewicz Stajnia Modelewscy U-Coffe
13 Zuzanna Machowicz ZKJ Przylep Bols
14 Hanna Romankiewicz Stajnia Modelewscy U-Coffe
15 Klaudia Płaszczewska KJ Lansada Cayenne
16 Jakub Ryczkowski ZKS Drzonków Hilon W
17 Klaudia Płaszczewska KJ Lansada Cayenne
18 Patryk Modelewski Stajnia Modelewscy Chivas
19 Katarzyna Sebastian SKJ Tradycja Grey Grannus
20 Włodzimierz Bortlisz KS Centaurus Kashmir Vh Meierhof
21 Katarzyna Sebastian SKJ Tradycja Grey Grannus

 

  Konkurs nr 3 – L na styl
1 Emilia Hosa ZKS Drzonków Maximus
2 Aleksandra Iwanicka KJ Bonanza Tercja
3 Emilia Hosa ZKS Drzonków Maximus
4 Iga Adamek ZKS Drzonków K-Can

 

  Konkurs nr 4 – P
1 Patryk Modelewski Stajnia Modelewscy Chivas
2 Julia Zagdańska Stajnia Modelewscy Freya
3 Jakub Ryczkowski ZKS Drzonków Hilon W
4 Iga Adamek ZKS Drzonków K-Can
5 Włodzimierz Bortlisz KS Centaurus Kashmir Vh Meierhof
6 Aleksandra Jędrychowska ZKS Drzonków Alanda
7 Bartosz Florek KS Cortina Kaczenice Caravella
8 Olimpia Filipowska Stajnia Modelewscy Chacco Star
9 Wiktoria Albrecht ZKS Drzonków Atletico
10 Julia Kałużyńska ZKS Drzonków Hektor
11 Patryk Modelewski Stajnia Modelewscy Atrakcyjny Pan
12 Julia Zagdańska Stajnia Modelewscy Karat Linette

 

  Konkurs nr 5 – N
1 Julia Zagdańska Stajnia Modelewscy Karat Linette
2 Olimpia Filipowska Stajnia Modelewscy Chacco Star
3 Wiktoria Albrecht ZKS Drzonków Atletico
4 Julia Kałużyńska ZKS Drzonków Hektor
5 Patryk Modelewski Stajnia Modelewscy Atrakcyjny Pan
6 Sandra Łukasik ZKS Drzonków Cartina L
7 Julia Zagdańska Stajnia Modelewscy Freya