Aleksandra Sobolewska i Łukasz Klekot na podium drugiego Pucharu Polski w Pięcioboju Nowoczesnym

W dniach 25-26.03.2017r na obiektach Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji im Zbigniewa Majewskiego odbył się drugi Puchar Polski Seniorów Młodzieżowców oraz Juniorów w Pięcioboju Nowoczesnym. W zawodach brało udział blisko 80 zawodniczek i zawodników z Czech, Japonii, Słowacji, Litwy oraz Polski. Bardzo dobrze spisała się Aleksandra Sobolewska która w kategorii open zajęła 2 pozycję ulegając nieznacznie zawodniczce z Czech Arance Chalupnikovej. W kategorii młodzieżowej do lat 21 Ola również uplasowała się na drugiej pozycji, jednocześnie zajmując pierwsze miejsce w kategorii juniorek. Wśród seniorów z Zielonogórskiego Klubu Sportowego na trzecim miejscu uplasował się Łukasz Klekot. Zwyciężył Jarosław Świderski z G-8 Bielany Warszawa. Poniżej miejsca pozostałych naszych zawodniczek i zawodników w kategorii open: