Puchar Polski w Cetniewie

by Tomasz Cygański
W dniach 19-21.05 na obiektach centralnego ośrodka przygotowań olimpijskich imienia Feliksa Stamma we Władysławowie odbył się IV Puchar Polski w trójboju i dwuboju nowoczesnym. Start w tej edycji możemy jako klub ZKS Drzonków uznać za bardzo udany, a to ze względu na bardzo dużą ilość pobitych „życiówek” przez naszych zawodników. Najlepsze miejsce z całej reprezentacji zajęła Nicola Horbacz zajmując 4 lokatę wśród trójboistek. Reszta naszych zawodniczek plasowała się na:
8 miejsce Karolina Stokłosiński
11 miejsce Magdalena Pytel
19 miejsce Angelika Stokłosiński
Najlepiej wśród trójboistów zaprezentował się Adrian Wiśniewski zajmując 5 lokatę pozostali nasi zawodnicy zajmowali odpowiednio:
8 miejsce Gerard Machel
9 miejsce Tadeusz Spalony
13 miejsce Marcel Kazen
Najlepiej w stawce dwuboistów wypadły Martyna Mękalska zajmując 5 lokatę i Nela Szczur, która była 6. Natomiast z chłopców na bardzo dobrym 7 miejscu znalazł się Dominik Bujko. 
Trzeba też zwrócić uwagę na bardzo dobre wyniki w poszczególnych konkurencjach pływania i biegu, które wielokrotnie były pobijane przez naszych zawodników. Na szczególną uwagę zasługuje Adrian Wiśniewski, który pobił o 5 sek swój rekordowy wynik w pływaniu i o 20 sek w biegu. Przed zawodnikami ostatni puchar Polski w Warszawie w związku z tym życzymy wytrwałość w treningach i sukcesów na zawodach. Dziękujemy również szkoleniowcom, którzy na co dzień przekazują swoją wiedzę zawodnikom Edycie Małoszyc, Czesławowi Poźniakowi, Jarosławowi Czorniczkowi, Janowi Korsakowi oraz Marcinowi Horbacz.