7 medali na Mistrzostwach Polski Juniorów w Warszawie.

by Tomasz Cygański

W miniony weekend w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w Czwórboju Nowoczesnym, oraz Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Trójboju z konkurencją combined. Rewelacyjnie spisała się ekipa z Drzonkowa zdobywając łącznie 7 medali w tej imprezie. Aleksandra Sobolewska wraz z Kamilem Kasperczakiem sięgnęli po złoto w konkurencji indywidualnej. Katarzyna Ligęza która trenuje w ośrodku szkolenia od zaledwie roku uplasowała się na drugim miejscu. Gerard Machel zajął trzecią pozycję. Ten sam zawodnik w konkurencji trójbojowej zakończonej połączonym biegiem ze strzelaniem  wywalczył złoty medal.

Dzień później Sobolewska wraz z Kasperczakiem stanęli na pierwszym miejscu w konkurencji mix. Gerard Machel waz z zawodniczką Wiktorią Wierzbą z Warszawy wywalczyli trzecie miejsce.

Był to bardzo udany start naszych podopiecznych, którzy na co dzień trenują w ośrodku szkolenia sportowego młodzieży (OSSM) w Drzonkowie. Gratulacje dla zawodniczek, zawodników oraz wszystkich szkoleniowców pracujących z ZKS Drzonków.