Znakomita passa ZKSu

Reprezentantki drzonkowskiego klubu zdobyły już 2, niezwykle cenne medale z Mistrzostw Polski w WKKW.

Przed tygodniem w Jaroszówce (woj. dolnośląskie) Paulina Maciejewska zajęła II miejsce w kategorii młodych jeźdźców (19-21 lat). Z kolei w minioną niedzielę w Kwiekach (pomorskie) zakończyły się Mistrzostwa dla juniorów (16-18 l.) – tutaj Wiktoria Knap uplasowała się również na drugim stopniu podium. To kolejny krążek do jej już bogatej kolekcji.

Już za 2 tygodnie, podczas Festiwalu Jeździeckiego Baborówko, poznamy Mistrza Polski w kategorii seniorów. Przed rokiem ten tytuł wywalczył Michał Knap, teraz zawalczy o obronę trofeum.

Jeszcze później, w połowie lipca, wyłonieni zostaną najlepsi juniorzy młodsi. Najpierw muszą oni przebrnąć rundę eliminacyjną – wybierają się na nią 3 zawodniczki ZKSu.

Medalistkom gratulujemy i trzymamy kciuki podczas kolejnych imprez mistrzowskich!