Listy zawodniczek i zawodników – szkółka pięciobojowa 2017-2018

Tomasz Cygański

Sekcja pięcioboju nowoczesnego – listy zawodniczek i zawodników trenujących od 01.09.2017 roku.

Grupa A
CELUCH OLIWIA
DASZKOWSKA KLAUDIA
GONTOWIUK KAJETAN
GWOŹDZIAŃSKI ADAM
HOŁUBICKI ANTONI
HORBACZ MATYLDA
JAWORSKI BARTOSZ
KASPERCZAK ALEKSANDRA
MILUCH PAWEŁ
MIŚTA MAKSYM
MIŚTA MARTYNA
ORAWIEC MIŁOSZ
SAWAŚCIUK BORYS
SKORACKI TOMASZ
SZCZUR DRAGAN
SZCZUR NELA
SZTANGA OLIWIA
SZYMAŃSKI FILIP
TARASEWICZ SZYMON
TOMOŃSKA NATASZA
UŁASIK IGOR
URBANIAK PAWEŁ
WISZNIOWSKA JULIA
WYCHOWAŁEK MAKSYMILIAN

 

GRUPA B
Babecki Aleksander
Bezaniuk Laura
Boryń Kornelia
Chorazyczewska Hania
Chorazyczewski Konrad
Czerska Anna
Dąbrowska Martyna
Diaczuk Kinga
Diaczuk Michał
Glińska Aleksandra
Górzański Maciej
Grzegorczyn Pola
Grzegrzułka Patryk
Grzelak Igor
Januszewicz Mikołaj
Jaworski Bartosz
Kifert Adrian
Kita Zuzanna
Klulczyński Filip
Konieczna Karolina
Kowalski Maciej
Krupnicki Grzegorz
Leroy Maksim
Nienadowski Artur
Owsińska Patrycja
Pilch Lena
Pisański Piotr
Siatecki Leon
Siatecki Stanisław
Smyrak Jakub
Stefaniuk Emilia
Stokowski Wojciech
Sztanga Paulina
Tarnowski Filip
Wirska Zofia
Zawada Lena
Zieniewicz Kacper

 

GRUPA C
Biel Elwira
Czebotar Jakub
Dąbrowska Martyna
Głowacka Rozalia
Górzańska Natalia
Heyduk Julia
Jakubowski Franek
Jeleniowski Jeremi
Jeleńkowski Miłosz
Lautenberg Mateusz
Mękalski Paweł
Okienko Igor
Okienko Oskar
Sądel Nicol
Sławiński Jakub
Stachowski Nikodem
Szewczyk Dawid
Śnieżko Kamil
Warszawski Igor
Wiśniowska Gabrysia

 

GRUPA D
Blatkiewicz Mateusz
Buganik Marcel
Ciechanowicz Wiktor
Cierpiał Karol
Drozdek Nadia
Faron Jakub
Fryga Filip
Fudali Kamil
Gąsiewski Kamil
Głowacka Kinga
Horbacz Liwia
Jarmużek Jakub
Jarmużek Kajetan
Jaworski Michał
Kot Lena
Kucharczyk Laura
Kurianowicz Karol
Kurianowicz Wojciech
Maciaszczyk Mikołaj
Ogiński Hubert
Omachel Agata
Płachta Tomasz
Podchajęcka Marita
Sawicka Mila
Stokłosiński Adam
Stokłosiński Maria
Szczur Borys
Szulczyński Kuba
Tabor Łukasz
Ujma Tymoteusz
Warecki Adam
Warecki Grzegorz
Wojda Zuzanna
Zębaczyński Kacper
Zębaczyński Maciej

 

Grupa – szermierka
Gajewski Jakub
Grala Kacper
Jagiełowicz Kinga
Jaworski Bartosz
Kałużyński Krystian
Kozłowski Arkadiusz
Krawczyszyn  Mateusz
Kruk Michał
Krynicka Aleksandra
Marucha Weronika
Michniewicz Wiktoria
Mieszkiełło Jan
Pawłowska Dominika
Samborski Hubert
Surma Michał
Wilamowska Klaudia
Żołnowski Klimek
  • W zakładce – sekcje (pięciobój nowoczesny) – będą podane plany poszczególnych grup.
  • Informujemy, że treningi rozpoczynamy od dnia 04.09.2017 (poniedziałek)

Tomasz Cygański