Pięciobój Nowoczesny – lista zawodniczek i zawodników od 01.09.2018

Tomasz Cygański

ZKS Drzonków – sekcja Pięcioboju Nowoczesnego informuje, że od 01.09.2018 rozpoczynamy treningi zgodnie z podanym planem – podajemy link do planów:

http://www.pentathlonzksdrzonkow.pl/419202013

Poniżej lista zawodniczek i zawodników którzy są zakwalifikowani przez trenerów do poszczególnych grup sportowych. W razie pytań prosimy o kontakt z nr telefonu: 603868477

Grupa A

CELUCH OLIWIA
CZERSKA ANNA
DASZKOWSKA KLAUDIA
DROZDEK NADIA
DYKA IGA
GONTOWIUK KAJETAN
HEYDUK JULIA
HOŁUBICKI ANTONI
HORBACZ MATYLDA
JASTRZĘBSKA  ZUZANNA
JAWORSKI BARTOSZ
KASPERCZAK ALEKSANDRA
MACEWICZ HANNA
MILUCH PAWEŁ
MIŚTA MARTYNA
ORAWIEC MIŁOSZ
OWSIŃSKA PATRYCJA
PILCH LENA
SAWAŚCIUK BORYS
SEKUTA KAROLINA
SZCZUR BORYS
SZCZUR DRAGAN
SZCZUR NELA
SZTANGA OLIWIA
SZYMAŃSKI FILIP
UŁASIK IGOR
URBANIAK PAWEŁ
WISZNIOWSKA JULIA
WYCHOWAŁEK MAKSYMILIAN

 

Grupa B

 

Bezaniuk Laura
Blatkiewicz Mateusz
Dąbrowska Martyna
Diaczuk Kinga
Diaczuk Michał
Glińska Aleksandra
Górzański Maciej
Grala Kacper
Grzegrzułka Patryk
Grzelak Igor
Januszewicz Mikołaj
Jędryczko Oliwier
Kacała Hanna
Kulczyński Filip
Kurnatowicz Karol
Latos Jagna
Nienadowski Artur
Ogiński Hubert
Okienko Igor
Okienko Oskar
Orawiec Mieszko
Pawlikowska Hanna
Pawlikowski Kamil
Pisański Piotr
Sawicki Michał
Sądel Nicol
Smyrak Jakub
Stawiński Adam
Stefaniuk Emilia
Stokowski Wojciech
Sztanga Paulina
Zawada Lena
Zieniewicz Kacper

 

 

Grupa C

 

Cierpiał Karol
Dąbrowska Martyna
Głowacka Rozalia
Ibrahim Zuzanna
Lautenberg Mateusz
Macewicz Hania
Mękalski Paweł
Modelewski Marcel
Romanowska Lena
Sławiński Jakub
Szewczyk Dawid
Wiśniowska Gabriela

 

 

 

Grupa D

 

Drozdek Lilianna
Faron Jakub
Głowacka Kinga
Jarmóżek Jakub
Jarmóżek Kajetan
Jaworski Michał
Lautenberg Paweł
Machnicka Iga
Napieralska Monika
Sawicki Antoni
Stokłosiński Adam
Szulczyńska Oliwia
Szulczyński Jakub
Tabor Łukasz
Zębaczyński Kacper
Zębaczyński Maciej

Salwerowicz Barbara

Wojda Zuzanna

 

Grupa szermiercza

 

GAJEWSKI KUBA
Michał Dziewiałtowski-Gintowt
GRZELAK IGOR
HAŁADUDA KUBA
JAGIEŁOWICZ KINGA
JAWORSKI BARTOSZ
KLIMEK MICHAŁ
KOZŁOWSKI AREK
KRUK MICHAŁ
KRYNICKA OLA
MARUCHA WERONIKA
PAWŁOWSKA DOMINIKA
SAMBORSKI HUBERT
SENATOR MARCIN
SENATOR MICHAŁ
SKRZYPCZYŃSKI JAN
SURMA MICHAEL
WILAMOWSKA KLAUDIA