Kamil Kasperczak obronił tytuł Mistrza Polski Juniorów

Zawodnik ZKS Drzonków Kamil Kasperczak wywalczył tytuł Mistrza Polski Juniorów w czwórboju nowoczesnym. Miejsce drugie zajął jego klubowy kolega Marcel Suliga. Brązowy medal przypadł  Jakubowi Szmytke z UKS Żoliborz Warszawa. Na pozycji 5 uplasował się Gerard Machel, 10 miejsce zajął Filip Olejnik, 13 m Tadeusz Spalony, a debiutujący w tej imprezie Dominik Bujko ostatecznie zakończył zawody na miejscu 16. W śród dziewcząt triumfowała Daria Niedziałkowska z Victorii Radom. Najwyżej sklasyfikowaną zawodniczka z OSSM Drzonków była Ewa Pydyszewska, która zajęła 4 pozycję. Miejsce 5 wywalczyła Julia Dąbrowska, 6 Katarzyna Ligęza, 8 Martyna Mękalska, 10 Karolina  Stokłosiński, 11 Angelika Stokłosiński.