Puchar Polski w Pasymiu

W dniach 05-07.10 w Pasymiu na ośrodku wczasowym „Kalwa” został rozegrany Puchar Polski na rok 2019 w dwubój, trójboju oraz zawody z cyklu „Penta Day” Na początek do starty ruszyli najmłodsi z roczników 2006-2010, którzy do pokonania mieli 50 metrów pływania i 600 metrów biegu. Z pośród naszych zawodników najlepiej spisała się Nadia Drozdek, która zajęła 4 miejsce w roczniku 2009, a jej koleżanka Hanna Macewicz w tej samej kategorii była 7 a do pierwszej szóstki zabrakło nie całej sekundy. Reszta naszych podopiecznych w tej kategorii zajęli miejsca po za pierwszą dziesiątką. Następnie do boju ruszyli dwuboiści a najlepiej z nich wystartowała Matylda Horbacz, która uplasowała się na 9 pozycji niedaleko za nią była Martyna Miśta i Julia Wiszniowska odpowiednio na miejscu 11 i 12 oraz Aleksandra Kasperczak na miejscu 15 i Oliwia Celuch na miejscu 25. Wśród panów najlepiej spisał się Kajetan Gontowiuk zajmując 14 miejsce wyprzedając swoich kolegów z klubu Dragana Szczura który był 23, Antoniego Hołubickiego miejsce 29 i Kamila Pawlikowskiego który zawody zakończył na miejscu 47. Jako ostatni zakończyli zawody trójboiści, a wśród nich bardzo udany start zaliczyły panie Martyna Mękalska zajmując 5 miejsce i Nela Szczur, która była 8 oraz Natasza Tomońska plasując się na miejscu 14. Panowie Dominik Bujko i Paweł Miluch uplasowali się odpowiednio na miejscu 10 i 16. Wszystkie te sukcesy pozwoliły na zajęcie 2 miejsca w klasyfikacji drużynowej w 2-boju i 3-boju. Wszystkim gorąco gratulujemy bardzo dobrej postawy i jeszcze lepszych wyników oraz życzymy dalszej motywacji w treningach a trenerom dobrze wykonanej pracy szkoleniowej.