Nela Szczur – wygrała w Drzonkowie

Zawodniczka ZKS Drzonków – Nela Szczur zwyciężyła w drugiej edycji Pucharu Polski Juniorek Młodszych w trójboju nowoczesnym. Na miejscu 5 uplasowała się Martyna Mękalska, Wśród chłopców na miejscu 7 zameldował się Dominik Bujko, a Paweł Miluch zakończył zmagania na pozycji 8. W dwuboju nowoczesnym najwyżej sklasyfikowana została Aleksandra Kasperczak , która zajęła 8 miejsce. Miejsce 9 zajęła Martyna Miśta, 10 Matylda Horbacz. W śród dwuboistów Kajetan Gontowiuk uplasował się na miejscu 10, Dragan Szczur na miejscu 11, Bartosz Jaworski na 13, a Antoni Hołubicki na 14. W kategorii do lat 11 na miejscu 6 uplasował się Adam Stasiński, Borys Szczur wywalczy 8 miejsce. Hanna Pawlikowska w tej samej kategorii zajęła 5 pozycję.