Nela Szczur na 6 m w MŚ w Sofii !

Paulina Myrda, Nela Szczur i Zofia Ciesielska odniosły dziś wielki sukces, zdobywając brązowy medal Mistrzostw Świata Juniorów Młodszych w rywalizacji drużynowej.

Wszystkie 3 nasze reprezentantki odnotowały świetne rezultaty w rywalizacji indywidualnej. Nela Szczur zajęła bardzo wysokie 6 miejsce, Paulina Myrda została sklasyfikowana na 11 pozycji. Zofia Ciesielska zakończyła rywalizację na 29 lokacie. Nela Szczur, uzyskała jeden z najlepszych wyników w laser run’ie. Jej czas okazał się 5 najwyżej punktowanym rezultatem. Paulina Mydra została 7 najwyżej sklasyfikowaną zawodniczką konkurencji pływackiej. Walka do ostatnich metrów wszystkich trzech reprezentantek na trasie konkurencji łączonej pozwoliła im na zajęcie trzeciego miejsca w klasyfikacji drużynowej i zdobycie pierwszego medalu dla Polski podczas tych mistrzostw.

Wielkie gratulacje dla zawodniczek i trenerów!