Halowe Mistrzostwa Klubu ZKS Drzonków w LASER – RUN

Tomasz Cygański

W dniu 14.12.2019 odbyła się pierwsze Halowe Mistrzostwa Klubu ZKS Drzonków w konkurencji LASER – RUN. Na starcie stanęło 37 zawodniczek i zawodników. Każda grupa wiekowa miała dostosowany dystans biegowy wraz ze strzelaniem. Druga edycję planujemy w okresie letnim na otwartej strzelnicy plenerowej.

Poniżej przedstawiamy wyniki:

Grupa młodzieżowa juniora oraz juniora młodszego ( 5 strzelań + 5 razy 300m)

  • FILIP OLEJNIK                                               7:14,90
  • ALEKSANDRA SOBOLEWSKA                     9:20,00
  • AGNIESZKA WYSOKIŃSKA                         8:33,60
  • ALEKSANDRA KASPERCZAK                       7:28,01
  • NELA SZCZUR                                               7:01,28
  • PAWEŁ MILUCH                                          7:15.78
  • DOMINIK BUJKO                                         6:59,01
  • CYPRIAN CYBULSKI                                     5:57,90
  • JULIA DABROWSKA                                    7:46,08
  • GERARD MACHEL                                       6:18,10
  • EWA PYDYSZEWSKA                                   7:49,00
  • MICHAŁ JABŁOŃSKI                                    7:27,89

Grupa A ( 6 strzelań + 6 razy po 150 m) – chłopcy

  • MIESZKO ORAWIEC                                    8:00,01
  • DRAGAN SZCZUR                                        6:57,90
  • BORYS SZCZUR                                            8:35,90
  • KAROL KURIANOWICZ                              8:35,00
  • ANTONI HOŁUBICKI                                  7:53,78
  • BORYS SAWAŚCIUK                                    8:10.23
  • TYTUS GORZECHOWSKI                            8:46,90
  • WOJCIECH KURIANOWICZ                        8:36,67
  • KAMIL PAWLIKOWSKI                               8:13,17
  • JAN KORSAK                                                 5:46,00

Grupa A ( 6 strzelań + 6 razy po 150 m) – dziewczęta

  • NADIA DROZDEK                                        8:06,90
  • HANNA MACEWICZ                                    8:59,90
  • JULIA WISZNIOWSKA                                 7:30,01
  • MATYLDA HORBACZ                                  6:26,90
  • HANNA PAWLIKOWSKA                           7:29,89
  • MARTYNA MAĆKOWIAK                           8:25,45
  • ZUZANNA JASTRZĘBSKA                            9:07,12
  • LENA PILCH                                                  7:51,23
  • KLAUDIA DASZKOWSKA                            10:42,90

Grupa B  ( 4 strzelania + 4 razy 150 m)

  • KACPER GRALA                                            4:59,00
  • STANISŁAW CZUBA                                    6:10,89
  • KAMIL STASIŃSKI                                        4:21.39
  • MACIEJ IGNASZAK                                      3:54,89
  • KAROL ANDRZEJEWSKI                              5:53,90
  • MIŁOSZ TURZAŃSKI                                    5:04,90
  • KORNELIA DUDZIAK                                   6:45,89

Wszystkim uczestniczkom i uczestnikom gratulujemy !