Cyprian Cybulski – trzeci w Berlinie

W dniach 3-4.10.2020 w Berlinie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Niemiec U19 w Pięcioboju Nowoczesnym. W imprezie wystartowała pięcioosobowa reprezentacja naszego klubu. Na trzecim miejscu podium stanął Cyprian Cybulski, który startując z 6 miejsca w ostatniej konkurencji laser-run zdołał obronić brązowy medal w zawodach. Bardzo dobrze zaprezentowała się Ewa Pydyszewska i Dominik Bujko , którzy uplasowali się na 5 miejscach w imprezie. Jednymi z najmłodszych startujących w zawodach byli Nela Szczur oraz Michał Jabłoński. Oboje startowali w konkurencji czwórbój nowoczesny ( bez jazdy konnej). Nela zajęła 18 miejsce , a Michał 13. Tylko brak startu w jeździe konnej spowodował, że Nela i Michał uplasowali się na dalszych miejscach w imprezie.