Obraz nagłówka - Zielonogórski Klub Sportowy

Archiwa kategorii

43 artykuły

Jak poprawić ujeżdżenie?

Marcin Pakulski

Nadarza się znakomita okazja: w najbliższy weekend, 26-27.11, na terenie WOSiR w Drzonkowie odbędą się warsztaty ujeżdżeniowe z Elizą Skórczyńską, sędziną I klasy Polskiego Związku Jeździeckiego. Hasło przewodnie konsultacji brzmi „Jak jeździć czworoboki?”.

  • Zaplanowane jest 10 indywidualnych treningów w sobotę i w niedzielę
  • Treningi rozpoczną się o godzinie 9:00, a zakończą o 20:00, z godzinną przerwą na obiad (14:00 – 15:00)
  • Koszt treningu: 120 zł dla osób przyjezdnych, 90 zł dla zawodników ZKS Drzonków oraz miejscowych pensjonariuszy (cena obejmuje koszt treningu, koszty organizacyjne, wynajem hali)
  • Jest możliwość wykupienia boksu dla przyjezdnych, koszt 80 zł za dobę
  • Konsultacje są otwarte dla wolnych słuchaczy, a opłata za uczestnictwa jako wolny słuchacz 10 zł za dzień.

POZOSTAŁY OSTATNIE WOLNE MIEJSCA W SOBOTĘ I W NIEDZIELE DLA CHĘTNYCH NA UDZIAŁ Z KONIEM!

Więcej informacji pod numerem telefonu 500 159 410 – Joanna Dykrzak, współorganizator.

Walne zebranie

Marcin Pakulski

W najbliższą środę, tj. 05.10, o godzinie 15:30 w hali tenisowej, odbędzie się zebranie sekcji jeździeckiej – dla wszystkich członków.

Informacje organizacyjne przed MLZJ

Marcin Pakulski
Informacje organizacyjne przed MLZJ

Poniżej opublikowane zostaną listy startowe, obowiązujące w dniu 24.09, oraz lista braków – zawodnicy bez kompletnej dokumentacji (odpowiednia licencja, badania lekarskie i ubezpieczenie) nie zostaną dopuszczeni do startów.

Na obydwa półfinały mistrzowskie obowiązują te same listy startowe.

Porządek rozgrywania konkursów:
1. Mistrzostwa LZJ kuców – 2 nawroty półfinałowe – lista
2. Mistrzostwa LZJ młodzików – 2 nawroty półfinałowe – lista
3. otwarta klasa LL – lista
4. Mistrzostwa LZJ juniorów młodszych – 1. półfinał (L) – lista
5. otwarta klasa L – lista
6. Mistrzostwa LZJ juniorów młodszych – 2. półfinał (L1)
7. Mistrzostwa LZJ juniorów – 1. półfinał (P) – lista
8. otwarta klasa P – lista
9. Mistrzostwa LZJ juniorów – 2. półfinał (P1)
10. Mistrzostwa LZJ mł. jeźdźców & seniorów – 1. półfinał (N) – lista
11. otwarta klasa N – lista
12. Mistrzostwa LZJ mł. jeźdźców & seniorów – 2. półfinał (N1)

Braki w dokumentacji:

Zawodnik Licencja Badania Ubezpieczenie
Adamek Iga Bw + brak
Albrecht Wiktoria B3 + brak
Bawłowicz Katarzyna B1 + +
Bortlisz Włodzimierz B2 + brak
Brzózka Damian B2 brak brak
Clavafetscher Antonina Bw + brak
Drossel Milena B3 brak brak
Dytko Martyna Bw brak brak
Dziemidowicz Wiktor B3 brak brak
Filipowska Olimpia B2 + +
Florek Bartosz Bw brak brak
Fragstein Karolina B2 + +
Gaertner Agnieszka B3 + brak
Ganczar Aurelia B3 + brak
Gontowiuk Katja B3 + brak
Hosa Emilia Bw brak brak
Jędrowiak Aleksandra B3 brak +
Jędrychowska Aleksandra Bw brak brak
Jóskowiak Michał B2 brak brak
Kaliszuk Piotr B1 brak +
Kałużyńska Julia B3 brak brak
Kleciak Karolina Bw brak brak
Kliszcz Michał brak brak brak
Kliszcz Szymon B3 + brak
Kobiernik Daria B1 + +
Kondracka Julia Bw + brak
Kopacz Paulina B2 brak brak
Kosińska Weronika Bw brak brak
Kosow Anna Karolina B2 brak +
Kramer Borys B2 + +
Krzysiak Pola Bw + brak
Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria B3 + +
Leśniewska Aleksandra B3 + brak
Łukasik Sandra B3 + brak
Maciejewska Paulina B3 + brak
Maczuga Joanna B3 + +
Modelewski Marcel Bw + brak
Modelewski Patryk B2 + +
Muszyńska-Drabarek Kamila B3 + brak
Nogalska Katarzyna Bw brak brak
Olejnik Przemysław B3 + brak
Pakulski Marcin B3 + brak
Patora Nikol Bw + brak
Polańska Anna B3 brak brak
Polowczyk Hubert B1 + +
Przewłocka Monika B2 brak +
Rajewska-Poręba Beata B3 brak +
Romankiewicz Hanna B3 brak +
Ryczkowski Jakub B3 brak brak
Sebastian Katarzyna B3 + +
Skrzyczyński Jarosław B1 + brak
Skrzypczak Joanna B3 brak brak
Stańczak Kinga B3 + brak
Stańczak Sandra B3 + brak
Staszak Alicja Bw + brak
Świca Maciej B3 + brak
Tęcza Sara Bw brak brak
Tobys Wiktoria B3 brak brak
Trąbska Marta brak brak brak
Tryler Jakub B3 + brak
Wasilewski Łukasz B1 + +
Wawrzyniak Patryk brak brak brak
Wąsik Nina B2 brak +
Wąsik Robert B2 + +
Wieliczko Daniel B2 + brak
Wołoszyn Hanna B3 + +
Zagdańska Julia B2 + +
Zapotoczna Gabriela B3 brak brak
Zgrabka Michał B2 + brak
Zmaczyński Igor B2 + brak